poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Healthy Salad Recipe.


Dieta. To słowo większości osób nie kojarzy się z niczym miłym, a raczej przywołuje poczucie mordęgi i nerwowego odliczania przeżytych w głodówce dni, a przecież dieta to nic innego jak sposób odżywiania, wcale nie musi oznaczać ścisłego postu, jednak wzbogacanie naszego codziennego jedzenia o potrzebne naszemu organizmowi witaminy, ograniczanie węglowodanów oraz niezdrowych dla nas potraw. Uważam, że niezależnie od tego czy ktoś waży 50 czy 80kg powinien przestrzegać odpowiedniej diety bo przecież "Jesteś tym co jesz" Dlatego też ostatnimy czasy staram się "jeść z głową", a zarazem jeść pysznie i zakochałam się w tej sałatce, jest banalnie prosta i szybka w wykonaniu, a na dodatek przepyszna. Skład:
2 pomidory
ser typu włoskiego
cebula
świeża bazylia
czarne oliwkiPomidory obieramy ze skórki i kroimy w kostkę, cebulę kroimy w piórka i przelewamy wrzątkiem, oliwki i bazylię szatkujemy. Wszystkie skladniki wsypujemy do miski i doprawiamy wedle uznania przyprawami,


Ser rozdrabniamy widelcem i całość mieszamy ze sobą. Do sałatki możemy w zasadzie dodać mnóstwo innych składników np. paprykę, świerze ogórki, jajko w zależności na co macie ochotę i co macie w lodówce :)1 komentarz: